• شماره های تماس : 02166751412و 09352541705 و 02166715040

درباره ما

فروشگاه ابزار ممقانی در تیرماه سال 1346 در بازار ابزار یراق خیابان سپه توسط آقای فتح اله ممقانی راد تاسیس شد.

 ابزار شاهین در آن وقت به فروش ابزارآلات دستی، مصرفی، جوشکاری و توزیع تخصصی موتورهای جوشکاری اونان ، میلر ، دینام جوشکاری چک، دینام جوشکاری از چکسلواکی و موتور جوشکاری لینکلن و سایر ابزار صنعتی ریز و درشت به فروشندگان شهرستان و حومه شهر تهران می­‌پرداخت.

به مرور و با رشد فزاینده صنعتی هر فروشگاه ابزار شاهین محدوده کار خود را تخصصی‌تر کرد و اقدام به واردات مستقیم محصولات صنعتی با کیفیت بالا از آلمان، ایتالیا، انگلستان، آمریکا و فرانسه نمود.

از سال 1357 به بعد با توجه به وضعیت جدید این فروشگاه به پشتیبانی از تولیدکنندگان ایرانی از روی الگویی اروپایی اقدام نمود که موفق‌ترین آن ارایه‌ی پایه مگنت مهر از روی پایه هلندی Deep در کارگاه الکتریکی مهر است. از سال 1382 با ورود مهندس رضا ممقانی راد به مجموعه، رویکرد مجموعه دستخوش تغییر مثبت دیگری شد و این مجموعه به نام بازرگانی مهندسی رادایران و به صورت خلاصه رادایران  با حضور دائمی در تمام نمایشگاه‌های اروپایی هلند، آلمان، فرانسه و ترکیه (بدون علاقه به تولیدات کشور چین) اقدام به انتقال اجناس موردنیاز صنعت کشور به صورت تخصصی به ایران نمود. فروش پایه مگنتی آلمانی دریل مگنت ساخت آلمان و ساخت ارجینال تمام قطعات در کشور آلمان، دریل مگنت ساخت لهستان، دریل مگنت سفارش جپسون بلژیک و  پخ‌زن‌ لوله ورق چک نمونه‌ای از فعالیت‌های تخصصی  رادایران است. در کنار این  رادایران با استفاده از حضور 55 ساله خود در بازار ابزار و حضور همیشگی خود در نمایشگاه های خارجی و آشنایی که با انواع ابزار روز جهان و روابط میان کارخانجات شرکت ها افراد و برند ها دارد می تواند مرجع مناسب و مطمینی برای مشاوره و خرید شما راجع به سایر ابزار مورد نیاز برقی و یا جوش و یا دستی شما باشد. بزرگترین سرمایه ما آگاهی و اعتبار و سابقه ماست که هیچ گاه برای منفعت مجموعه کالا و روش نادرست به مشتری پیشنهاد نمیکنیم. 

 رادایران  در سال 1397 تصمیم گرفت تا علاوه بر تامین کالای تخصصی کارخانجات سیمان، پتروشیمی و نیروگاه و تامین ابزار تخصصی به دلیل نیاز گسترده مردم به خرید اینترنتی اقدام به راه‌اندازی سایت فروش اینترنتی با نام "ایران کالاتولز" نماید. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنی ابزارجوش و برش  رادایران در سال 1378 از اولین فروشگاه‌های اینترنتی در آدرس www.radiran.biz بوده که هنوز هم به فروش تخصصی اجناس تخصصی اشتغال دارد. 

بدیهی است با داشتن تجربه 55 سال فروشگاه‌داری در مرکز ابزار ایران توسط آقای فتح اله ممقانی راد که امروز هم در راس مجموعه حاضر هستند و تجربه حاصل از 17 سال دیدن و بررسی نمایشگاه­‌های مختلف کلن، اشتوتگارت، هانوفر، استانبول، پاریس، بروکسل و دوسلدورف توسط آقای مهندس راد، با اطمینان و اعتقاد به خودمان و اعتبار اسم مجموعه‌­ی خودمان بهترین کالاها را در سایت قرار خواهیم داد؛ تضمین ارزان‌ترین قیمت را هیچ‌گاه نخواهیم کرد که امری ناممکن است و هر مجموعه‌­ای برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتری در ابتدا باید درآمدی داشته باشد.

ولی تضمین بهترین خدمات و پشتیبانی و کیفیت کالایی که از ما خریداری می‌کنید، اولین چیزی است که از مجموعه‌‌ی ما دریافت خواهید کرد.

برای دیدن محصولات ما و خرید و مشاهده انواع دریل مگنت از فروشگاه اینترنتی ما دیدن کنید.