• شماره های تماس : 02166751412و 09352541705 و 02166715040

درباره ما

فروشگاه ابزار ما در تیرماه سال 1346 در مرکز ابزار یراق خیابان سپه توسط آقای فتح الع ممقانی راد تاسیس شد.

فروشگاه ابزار شاهین در آن وقت به فروش ابزارآلات دستی ، مصرفی ، جوشکاری و توزیع به فروشندگان شهرستان و حومه شهر تهران می­پرداخت.

به مرور و با رشد صنعتی هرروز ایران فروشگاه ابزار شاهین محدوده کار خودرا تخصصی تر کرد و اقدام به واردات مستقیم محصولات صنعتی با کیفیت بالا از آلمان ، ایتالیا ، انگلستان، آمریکا و فرانسه نمود .

از سال 1357 به بعد با توجه به وضعیت جدید این فروشگاه به پشتیبانی از تولیدکنندگان ایرانی از روی الگویی اروپایی اقدام نمود که موفق ترین آن ارایه ی پایه مگنت مهر از روی پایه هلندی Deep در کارگاه الکتریکی مهر می­باشد. از سال 1382 با ورود مهندس رضا ممقانی راد به مجموعه رویکرد مجموعه بار دیگر دچار تغییر شد و این مجموعه به نام رادایران با حضور دائمی در تمام نمایشگاه های اروپایی هلند ، آلمان ، فرانسه و ترکیه (هیچ گاه چین) اقدام به انتقال اجناس مورد نیاز صنعت کشور به صورت تخصصی به ایران نمود. انواع پایه مگنت ساخت ارجینال تمام قطعات در کشور آلمان ، لهستان و پخ زن های کشور چک نمونه ای از فعالیت های رادایران می­باشد.

 

رادایران  در سال 1397 تصمیم گرفت تا علاوه بر تامین کالای تخصصی کارخانجات سیمان،پتروشیمی و نیروگاه و تامین ابزار تخصصی به دلیل نیاز گسترده به مردم به خرید اینترنتی اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی با نام "ایران کالاتولز" با حداقل سود معقول و حداکثر خدمات و کیفیت ممکن نماید تا بتواند در سال حمایت از صنعتگرانی که تحت فشارند کمک کوچکی به گردش چرخ صنعت جامعه صنعتی بکند.

بدیهی است با داشتن تجربه 53 سال فروشگاه داری در مرکز ابزارایران توسط آقای فتح اله ممقانی راد که امروز هم در راس مجموعه حاضر هستند.

و تجربه حاصل از 15 سال دیدن و برسی نمایشگاه­های مختلف کلن ، اشتوتکارت ،هانوفر،استانبول ، پاریس ، بروکسل و دوسلدورف توسط آقای مهندس راد با اطمینان و اعتقاد به خودمان و اعتبار اسم مجموعه­ی خودمان بهترین کالاها را در سایت قرار خواهیم داد تضمین ارزان ترین قیمت را هیچ گاه نخواهیم کرد که هیچ گاه ممکن نیست و هر مجموعه­ای برای دادن خدمات خوب به مشتری اول باید درآمدی داشته باشد.

ولی تضمین بهترین خدمات و پشتیبانی و کیفیت کالایی که از ما می­خرید اولین چیزی است که از ما دریافت می­کنید.