• شماره های تماس : 02166751412و 09352541705 و 02166715040

درباره ما

فروشگاه ابزار ما در تیرماه سال 1346 در مرکز ابزار یراق خیابان سپه توسط آقای فتح اله ممقانی راد تاسیس شد.

فروشگاه ابزار شاهین در آن وقت به فروش ابزارآلات دستی، مصرفی، جوشکاری و توزیع به فروشندگان شهرستان و حومه شهر تهران می­‌پرداخت.

به مرور و با رشد صنعتی هر روز ایران فروشگاه ابزار شاهین محدوده کار خود را تخصصی‌تر کرد و اقدام به واردات مستقیم محصولات صنعتی با کیفیت بالا از آلمان، ایتالیا، انگلستان، آمریکا و فرانسه نمود.

از سال 1357 به بعد با توجه به وضعیت جدید این فروشگاه به پشتیبانی از تولیدکنندگان ایرانی از روی الگویی اروپایی اقدام نمود که موفق‌ترین آن ارایه‌ی پایه مگنت مهر از روی پایه هلندی Deep در کارگاه الکتریکی مهر است. از سال 1382 با ورود مهندس رضا ممقانی راد به مجموعه، رویکرد مجموعه دستخوش تغییر مثبت دیگری شد و این مجموعه به نام رادایران با حضور دائمی در تمام نمایشگاه‌های اروپایی هلند، آلمان، فرانسه و ترکیه (هیچ‌گاه چین) اقدام به انتقال اجناس موردنیاز صنعت کشور به صورت تخصصی به ایران نمود. انواع پایه مگنت ساخت ارجینال تمام قطعات در کشور آلمان، لهستان و پخ‌زن‌های کشور چک نمونه‌ای از فعالیت‌های رادایران است.

 

رادایران  در سال 1397 تصمیم گرفت تا علاوه بر تامین کالای تخصصی کارخانجات سیمان، پتروشیمی و نیروگاه و تامین ابزار تخصصی به دلیل نیاز گسترده مردم به خرید اینترنتی اقدام به راه‌اندازی سایت فروش اینترنتی با نام "ایران کالاتولز" با حداقل سود معقول و حداکثر خدمات و کیفیت ممکن نماید تا بتواند در سال حمایت از صنعتگرانی که تحت فشارند کمک کوچکی اما شایان توجهی به گردش چرخ صنعت جامعه صنعتی بکند.

بدیهی است با داشتن تجربه 54 سال فروشگاه‌داری در مرکز ابزار ایران توسط آقای فتح اله ممقانی راد که امروز هم در راس مجموعه حاضر هستند و تجربه حاصل از 15 سال دیدن و بررسی نمایشگاه­‌های مختلف کلن، اشتوتگارت، هانوفر، استانبول، پاریس، بروکسل و دوسلدورف توسط آقای مهندس راد، با اطمینان و اعتقاد به خودمان و اعتبار اسم مجموعه‌­ی خودمان بهترین کالاها را در سایت قرار خواهیم داد؛ تضمین ارزان‌ترین قیمت را هیچ‌گاه نخواهیم کرد که امری ناممکن است و هر مجموعه‌­ای برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتری در ابتدا باید درآمدی داشته باشد.

ولی تضمین بهترین خدمات و پشتیبانی و کیفیت کالایی که از ما خریداری می‌کنید، اولین چیزی است که از مجموعه‌‌ی ما دریافت خواهید کرد.